Doç.Dr. NALAN KAYRAK

Nöroloji ve Klinik Nörofizyoloji Uzmanı

Hasta Yorumları

 

 

 

Hastalarının Doç Dr Nalan Kayrak'la ilgili yorumlarından bazıları..

 

 

   ~B.B.

 

Eşimin 20 senedir devam eden ve her 6 ayda bir buyuk nöbet geçiren epilepsi rahatsızlığı vardi.
Internetten yoğun arastirmalarim sonunda bulduğum dunyalar güzeli ve en güler yüzlü hocam sayesinde nobetleri azaldi ve hatta senedir büyük nobet hic gecirmedi.
Dunyanın en ilgili be en güler yüzlü doktorudur. Bilgisi zaten çok çok üst seviyede.
Şimdi 10 aylık harika bir kızımız var.
Çok teşekkür ederiz hocam...

 

~O.Y.

 

Nalan Hocamı Üniversite yıllarında tanıdım. Sağ Temporol Epilepsi teşhisiyle hastalığımın bizzat takibini yaptı. Sonra ameliyatla bu hastalıktan kurtulabileceğimi söyledi bana. Yine bu konuda çok güvendiği cerrah arkadaşları olduğunu söyledi. Ben de Nalan hocama güvendim ve hastalığımın onuncu yılında 7,5 saatlik bir operasyonla Epilepsiden kurtuldum. Kendisine minnettarlığımı her fırsatta dile getiriyorum. Tabi genç yaşta rahmetli olan cerrahım Aykut Karasu hocamı da unutmak istemem. Allah sizi hastalarınıza bağışlasın hocam. Selam ve saygıyla..

 

   ~K.T.

   

    Babamın yaklaşık 8 yıldır doktoru Nalan Hocam ve son derece memnun kaldık kendisinden. İstediğimiz anda ulaşabiliyoruz. İlgili ve alakalı bir doktor. Babamın tedavisinde birebir kendisi ilgileniyor. Kendisi hakkında söylenebilecek o kadar çok şey varki yani ne yazsam az olur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 

~B N K

   

    Insallah bende içinde bir çok hastanın dermanı siz olursunuz

 

~Ahmet Zeki Soylu

   

    Hocama gitmeden önce Fatihte bir profa 8 yıl gittim. 8 yıl izdirapli bir yaşam geçirdim.taki hocamızı bulana kadar. Oh be hayat varmış. Eline sağlık hocam.iyi ki varsın.

 

   ~İ.Ç.

   

    Bir yakınımızın tedavi sonucu memnun kalması sonucu tavsiyesiyle gittik. İyiki de böyle bir tercih yaptık, çünkü çok memnun kaldık.Hasta doktor ilişkisinde çok duyarlı. sordugum sorulara her konuda yanıt alabiliyorum. 14 yaşındaki çocuğumun bir kere baoyılmasından dolayı epilepsiden şüphelenerek önce devlet hastanesine gittik. Fakat sonuç alamadığımız için Fatma Hocamıza gittik.EEG çekiminden ve kontrollerden sonra tam olarak epilepsi olmadıgını belirtti hocamız. tedavi süreci gayet olumlu devam etti. Bu sorunla karşılaşan herkeze tavsiye ediyorum.
 

    ~F.E.

   

    Bakırköyde çalıştıgı dönemlerde kendisiyle ttanışmıştı ve daha sonra muayenehanesine gittim. İlgisinden alakasından çok memnun kaldım. Konuya olumlu yaklaştı. Tedavi süreci ağır ağır kendisi tarafından gerçekleşti. Kendisi birebir ilgilendi. eeg yi bile kendisi çektirdi. Hastasının herşeyiyle ilgilenen bir doktor.Tabiricayetse koltuk doktoru değil. Yakınlarıma da tavsiye ettim zaten.
 

    ~T.C.

   

    Nalan Hocamla tedaviye başlamadan önce Cerrahpaşaya gidiyorduk ve oradan tavsiye edildi. Güleryüzlü karşılayan ve hastasıyla muhabbet eden bir doktor.Allah Nalan hocamdan binlerce defa razı olsun. Sayesinde sağlıgıma kavuştum. Beynimde et ezikliğinden dolayı nöbet geçiriyordum ve ameliyat olmama vesile oldu.Ameliyat oldukdan sonra Nalan hocamda tedavime devam etti.Uyku polikliniğindeki tedavim ve ilaç tedavisinden sonra bayılmalarımdan kurtuldum. Ayrıca hamilelik sürecimde ilaç dozajımı ona göre ayarladı. bende bebeğimde hiç zarar görmedik.İnanılmaz derecede memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.
  

    ~M.A.

   

    Nalan hocam gittiğim hastanenin doktoruydu vehastane tarafından yönlendirildim. Çok ilgili ve bilgili bir doktor.Tedavi sürecim gayet olumlu sonuç verdi. Hiç sıkıntı yaşamadıgım için tavsiye ediyorum.
   

    ~Murat Turabik

   

    Abim epilepsi hastası olduğu için İstanbul dışından Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine geliyorduk. Daha sonra doktorumuz oldu çünkü çok memnun kaldık. Hastalarıyla samimi bir doktor. Güven veren güçlü ve bilgili bir doktor. Abim hergün krize giriyordu ve havale beyninde hasara sebep olmuş. Beyninde kireçlenme oluştugu için operasyonla mudahale edildi.3-4 yıldır abim nöbet geçirmiyor. Benim çevrem bilir abimin epilepsi oldugunu ve hep sorarlar bana. Soranlara hep tavsiye ediyorum. Allah Nalan Hocama uzun ömürler versinki hastaları şifa bulsun. Eline,yüreğine,beynine sağlık Hocamın.
   

    ~Z.E.P.

   

    Bir yakınımın tavsiyesiyle gittim. Samimiyeti ve güleryüzüni hastasına yansıtabilen bir doktor. Tedavim çok olumlu devam etti. Hocam hastasını detaylı olarak bilgilendiren bir doktor.Herkese de tavsiye ediyorum.
   


    ~Müjgan Yelkenci

   

    Yıllar önce beyin kanaması geçirdiğimde Medical park hastanesine götürülmüştüm ve sonrasında Hocam nereye gittiyse oraya gittim. Kendisi hem doktor hem de dostdur. Aynı zamanda babamında doktorudur. Epilepsimi takip eden bir doktor oldu.Tedavisiyle hayata döndüm ve çok şey atlattım. Tedavim devam ediyor,ilaç kullanıyorum ve kontrollü şekilde devam ediyor. Bütün soran tanıdıklarıma tavsiye ettim ve akrabalarımda gidiyor.
   

    ~B.K.

   

    İlk olarak Tv programında izledik ve randevu aldık. Hastaya yakınlıgı son derece güzel. İnsana güven bir hekim. Epilepsi rahatsızlıgımdan doalyı gittikk. ilk dönemde yaşadığım korkunç durumlarımı Çok şükür artık yaşamıyorum. Tedavim devam ediyor ve hayata döndüm. Bir okulda öğretmenim ve aynı sorunu yaşayan birkaç öğrencime de tavsiye ettim.
  

    ~Birsen

   

    Annemin gittiği başka bir doktor tarafından tavsiye edildi Nalan Hocam. Hastasına çok yakın davranan bir doktor. Nöroloji hastaları doktorlarına güven duymak istiyorlar ve sorularına yanıt almak istiyorlar. Nalan Hocamla konuşurken aklımızda hiçbir soru işareti kalmıyor.Annem sağlığına kavuştu ve nöbetleri geçirmiyor. Tedavisi olumlu şekilde devam ediyor.Bu rahatsızlıgı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
   


    ~Gül

   

    Tamamen tesadüf eseri tanıştık hocamla. 5 yıldır doktorumuz oldu. Çok güleryüzlü ve işinde çok başarılı bir doktor. Kızımda Klein Levin sendromu rahatsızlıgı vardı Uygun tedaviyle bu sorunu çözdü. Çok memnun kaldık. Birçok tanıdıgıma da tavsiye ediyorum.
   


    ~Hikmet Çayan

    çok memnunum

    İnternetten ulaştım hocama. Oldukça fazla ilgilendi,yakın ve sıcak davrandı. Konusuna hakim bir doktor. Annemin parkinson rahatsızlığından dolayı gidiyoruz. İlaçlarını iyi seçti ve doğru ilaç tedavisi uygulandı. 6 ayda bir kontrollerine gidiyoruz. Hasta doktor ilişkisinide çok başarılı ve uzmanlık alanında iyi oldugu için tavsiye ederim.Gerekenden fazla ilgileniyor hastasıyla.
  


    ~Misafir

   

    2000 ve 2004 yılı arasında bakırkoyde tedavımle tanımaya basladım tedavıme kesın teshıs koydu ve devam ettık beraber 2004 edn sonra tedavım bıttı ben nalan hanımdam cccooooook memnunum ona cok tesekkur ederım ve epılepsı hastalıgım gectı
   


    ~ALİ SELÇUK ÇAY

   

    canım nalan hocam.cay aılesı olarak sızı burada bulduğumuz ıcın sanslıyız. degerlendırme olarak hocamın bence kısılığı ve ınsan severlığı benım ıcın cok onemlı.ıkıncısı vakalara teshısı 1 numara onu tanıdığımız ıcın cok ama cok sanlıyız. hastalarına sıfa veren bır egıtımcıyı sızın gıbı narın hastahanrede gormek de guzel ama sızden bırsey rıca edecegım. BENIM NALAN HOCAMIN KIYMETINI ONCE HASTAHANNENIZ BILSIN. CUNKI BIZ BILIYOYORUZ. SAYGILAIMLA ALI SELCUK CAY
   


    ~müjgan yelkenci

   

    Benim Canım doktorum, 3 yıla yakın bir süredir hastasıyım, epilepsi ve beyin kanaması sonrası beni tedavi etmeye başladı ben ot gibiydim ama o bana çiçekmişim gibi davrandı. Güler yüzü,bilgisi, enerjisi ile beni hayata kazandırdı. Hastasını dinler, hastasının fikirlerine saygı gösterir. Nereye giderse gitsin o nerede ben oradayım. Sevgi ve saygılarımla
  


    ~serenay

   

    Epilepsi teşhisi ile gittiğim Nalan hanım sayesinde şu an yani 8 aydır sağlığım oldukça iyi. Önceki doktorumun uyguladığı yanlış tedavi yüzünden maruz kaldığım bir takım sağlık sorunlarını, Nalan hanım sayesinde atlattım, önümüzdeki 6 ay sonra dozlarımı bile azaltabileceğini söyledi. şimdi tüm ailem ve ben ona minnettarız. buradan da ona teşekkürlerimi iletiyorum. Teşekkürler Nalan Hocam ! :)
  


    ~NÜLÜFER

   

    NALAN HOCAM DÜNYANIN EN İYİ KALPLİ İNSANLARINDAN....BENİM İÇİN DOĞUM GÜNÜ HAZIRLIĞI YAPMIŞTI BUNU HİÇ UNUTAMIYORUM ....TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM ..NİLÜFER...
   

 

   ~ AYŞE KADIOĞLU

 

    Annem 80 yaşında ve 10 yıl önce sağ tarafına felç geldi. Son iki yıldan bu yana akşamları ayak parmaklarında istem dışı haraketler başladı.Bu ağrılar beline kadar çıkarak annemi ızdıraplar içinde bırakıyordu.Annemin nöroloğu bu rahatsızlığına psikolojiktir diyerek yatıştırıcı ilaçlar yazdı.Bu ilaçlar annemin ızdırabını gidermedi.Gittiğimiz başka hekimlerde aynı şekilde yatıştırıcı ilaçlar verdi. Bahçelievlerde Özel bir hastahanede Sevgili doktorumuz Sn NALAN KAYRAK hanım anneme HUZURSUZ BACAK SENDROMU teşhisini koydu.Verdiği ilaçlarla annemin ızdırapları son buldu.Bir sene sonra annemin parmaklarında yine istem dışı hareketler başladı. Fakat doktorumuzun görev yerinin değiştiğini öğrendik. Doktorumuza ulaşamadık.Bakırköyde iyi isim yapmış özel bir hastahanenin nöroloğuna müracat ettik. Hikayemizi anlattık ;maalesef bize yazdığı ilaçların hiç faydasını göremedik.Annemin hastalığı ile ilgili bir çok nöroloğa gittik. Fakat bir çok nörolog HUZURSUZ BACAK SENDROMUNU hastalığını tanımıyor. Yaptığım araştırmalar neticesinde çok şükür Sevgili Doktorumuzla irtibat kurabildik.Annem dokturumuzun verdiği ilaçlarla yine bütün ağrı ve ızdıraplarından kurtuldu.Burada Sevgili Doktorumuz Sn. NALAN KAYRAK hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı bildirmek istiyorum.
   


    ~Volkan Pirinççi

 

    İlk kez dün muayene oldum. Bence bir doktorun iletişim becerileri ve pozitif enerjisi çok önemli. Kendisi bu konuda çok iyi. Hastasını çok iyi bilgilendiriyor, moral veriyor ve hastasına yeterli vakti ayırıyor.
 

 

   ~hasan göktaş

   

    nalan hanım tek kelimeyle mükemmel bir doktor herkeze tavsiye edebildiğim bir insan 27 sene boşuna koşturmuşum nalan hanım sayesinde 3 senedir çok iyiyim nalan hanım ALLAH(c.c) sizden razı olsun
   

  

   ~hatice

   

    harika eşsiz ilgi alaka doktordan ziyade aileden biri gibi önce moralle sonra ilaçla tedavi ediyor nalan hanımla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum doktorumu çok seviyorum

 

 

    ~Kadri

   

    Nalan hanimla tedavim bakirkoyde basladi 1 yil sonra ameliyata karar verildi 2003 yilinda onun sayesinde ameliyat olarak epilepsiden kurtuldum gosterdigi ilgi ve guleryuzlulugunden dolayi cok tesekkur ederim Allah razi olsun kendisine sukranlarimi sunuyorum

 

 

   

  

 

 
 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

İstemediğiniz takdirde adınız, soyadınız, veya epostanız sitemizde kesinlikle yayınlanmayacaktır. Sorularınızın cevabı yorumunuzun altına yazdığınız rümuzunuzla yayınlanacaktır.

Postanızın kopyası Gereksiz posta (Spam, Junk) dosyanıza gönderilmiş olabilir, lütfen o klasörünüzü de kontrol ediniz..


Güvenlik kodu
Yenile